Misijní výjezd Ukrajina 2011 – přihláška

tlumac_detsky_domov_07Nemáš ještě plán na léto? Chceš léto příjemně využít? Tak jeď s námi na letní misijní výjezd na Ukrajinu.
Letos pořádáme již patnáctý misijní výjezd do dětských domovů na Ukrajině. Za tu dobu s námi jelo 300 většinou mladých lidí, kteří se sdíleli svým svědectvím a Boží láskou s dětmi, které nevyrůstaly ve spořádaných rodinách a nepoznaly rodičovskou lásku. Zato poznaly bití, nenávist, pohrdání, odsouzení a zneužívaní. Vlož kousek svého srdce do toho dětského.
I ty mu můžeš pomoci, aby se setkalo s Ježíšem, aby bylo zlomené srdce uzdraveno.
Budeme 14 dní sloužit ve čtyřčlenných týmech v šesti křesťanských dětských domovech po celé Ukrajině v termínu
29. 7. – 12. 8. 2011. Cena výjezdu je 9 000 Kč.
Misie změní tvůj život!!

Jak krátkodobá misie změnila můj život?
Poprvé jsem jela na Ukrajinu v létě v roce 2001. Tehdy jsem vůbec netušila, že krátkodobé misijní výjezdy změní můj život.
První misijní výjezd neznamenal nějaký hluboký převrat v mém životě. Samozřejmě že jsem byla šokována z toho, co jsem v Kyjevě viděla. Byla jsem vděčná Bohu, že bydlím v České republice, daleko od bídy a chaosu Ukrajiny. Po návratu jsem věděla, že bych chtěla do Kyjeva jet znovu, ale nepřemýšlela jsem o dlouhodobé misii.
Celý rok po prvním výjezdu na Ukrajinu jsem se zajímala o Otčij dom, o děti, které jsem v Kyjevě potkala a o ruštinu. Také jsem si uvědomila, jak moc mě práce s dětmi baví. Rozhodla jsem se, že budu studovat profesi týkající se právě této oblasti (původně jsem chtěla studovat něco jiného). To byla první změna: Díky výjezdu na misii jsem změnila představu o své budoucí profesi.
Eva (Bocková) Hartmann

Přihlášku ke stažení najdete zde:
11-01-formular_mis_vyjezd

Příspěvek byl publikován v rubrice Misijní výjezdy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.