Kurzy Kairos – 2024

O čem je kurz kairos?

Kurz Kairos je interaktivní kurz pro všechny křesťany. Čeká na vás devět lekcí zaměřené na Boha, na církev a na Jeho záměr se světem. Cílem je, aby si každý účastník uvědomil, jak Bůh od počátku zachraňuje člověka, zjevuje se světu a používá si k tomu svůj lid. V neposlední řadě cílí kurz na každého jednotlivce s osobní výzvou. Odkrývá nám, že jsme součástí jeho plánů. Chce skrze nás přinést naději a požehnání ostatním a vzbudit v srdci každého křesťana touhu a nutnost se o Kristu podělit a dává podněty, jak se prostřednictvím praktických kroků podílet na šíření evangelia po celé zemi. Máme vizi, aby povstali další Moravští bratři! Nyní se prostřednictvím kurzu Kairos za ČR modlí lidé ve 103 zemích světa.

Kurzy v roce 2024.

Kurz Kairos Most

1. část: 9. – 11. února 2024
2. část: 16. – 18. února 2024

Kde: Modlitebna CBH Most

Začínáme vždy v pátek v 16:30, pokračujeme celou sobotu a neděli. Prosím udělejte si čas na celou dobu kurzu. Jedna kapitola navazuje na druhou. Chyběl by vám pak kontext a kurz ztrácí efekt a význam.

Kurzovné přihlášení:
Do konce prosince 950 Kč (zahrnuje studijní materiály i občerstvení během celého kurzu), od 1. ledna 2024 1100 Kč.
Registrace zde

Motivační video zde a zde

Powerpointová prezentace o čem je celý kurz Kairos – zde

Leták ke stažení zde

 

 

 

 

 

 

 

Foto z posledních kurzů:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurz již probíhá ve více než 100 zemích světa a byl přeložen do 35 jazyků. Všude se setkáváme s pozitivními ohlasy a svědectvími, kdy Kairos pomohl lidem odkrýt Boží vůli pro jejich život i pro církev a mnohé motivoval k aktivnímu zapojení se do misie.

Kairos Kurz využívá řadu osvědčených vzdělávacích prostředků, včetně skupinových diskusí, krátkých přednášek, modliteb, videí k výuce. Studenti se také účastní speciálně navržených činností. Je navržen tak, aby položil základní kámen v životě každého křesťana i místního sboru v otázce celosvětové křesťanské misie. Bude-li základ pevně položen, může dojít k vzrušující a smysluplné misijní práci.