Kalendář 2024 s modlitbami za nezasažené národy

Trochu se zpožděním, ale přeci to má ještě smysl… kdo by chtěl nástěnný kalendář s modlitebními náměty za nezasažené národy tak naši přátelé na Slovensku vytvořili skvělý nástroj.
V tomto kalendáři naleznete každý den jiný modlitební námět. Šestkrát do týdne je to nejméně zasažená etnická skupina (NZES), a jednou v týdnu je to evropská země podle geografického rozdělení. Dohromady je zde zastoupeno přes 270 NZES, tedy takových skupin lidí, kteří ještě nemají samostatnou církev a tak ani možnost slyšet o Ježíši.
Tyto skupiny jsou vybrány misijními organizacemi, které jsou součástí sítě PEM (letniční evropské mise). Každá organizace dala do seznamu ty etnické skupiny, mezi nimiž se již pracuje nebo se zde práce chystá. Tento kalendář jsme vytvořili ve třech různých jazycích.
Na každé straně je QR kód, přes který se dostanete k základním informacím o dané NZES na konkrétní den. Na fotografiích uvidíte každý měsíc jinou zemi, která má v seznamu PEM největší zastoupení NZES. Letošní kalendář má formát A4 na šířku, tedy po otevření A3 na výšku. Objednávat si jej můžete zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.