Symphony of Nations – nové CD a turné v Řecku a Slovinsku

Koncerty v uprchlických táborech. Jaro Féneš nyní pod záštitou Vision for Asia v Německu plánuje turné spolu s kapelou Symfonie národů. Cílem je hrát koncerty především v uprchlických táborech v Řecku (Lesbos a Tessaloniki) a ve Slovinsku (Ljubljana). Již v minulosti hráli s kapelou v iráckých uprchlických táborech a viděli jsme, že je to úžasný způsob, jak potěšit a oslovit uprchlíky v jejich beznaději. Navíc také skvělý nástroj, jak lidem přiblížit Boží srdce, o kterém se v písních zpívá. Turné začne v ČR 15. srpna v Písku na náměstí.

Jaro prošel viditelnou proměnou a jsme rádi, že mu Antoan s manželkou (vedoucí Vision for Asia) pastoračně i prakticky slouží. Nyní věci v jeho životě dostávají nový směr. Jaro má prostor využít svá obdarování v hudbě při misijních výjezdech. Jeho služba se nyní jasněji vyprofilovala právě na službu uprchlíkům v uprchlických táborech a na produkování studiové hudby. Nyní také dokončil dlouho očekávané a velmi kvalitní CD s arabskými chválami s touhou zasáhnout prostřednictvím hudby nezasažené národy a přinést mezi ně smíření. Na CD zpívá také Dany, syn pastora Julese z Bagdádu (v minulosti jsme přes Julese podporovali naši humanitární pomoc v Iráku), který kromě hudebního nadání je v Iráku zubním lékařem a na své klinice uprchlíkům zdarma pomáhá.

CD s arabskými chválami je možné si poslechnout na Spotify či Itunes pod názvem Symphony of Nations – SoNs of Abraham a nebo si je můžete prostřednictvím daru (420 Kč) u nás získat. Tímto podpoříte Jarovu práci i jeho misijní činnost a zároveň přispějete na plánované srpnové turné. Pokud byste měli touhu se k jeho službě do budoucna jako hudebníci připojit, napište na jaythem@gmail.com.

Pokud byste rádi podpořili plánované turné, prosím, použijte č. ú. 1057340/2060 nebo 100113352/0300, v.s. 2304. (Pokud budete chtít také CD napište do poznámek CD a vaši adresu.) V neposlední řadě budeme vděční, když Jarovu službu podpoříte a zaštítíte svými modlitbami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.