4M – Nová destinace

Rádi bychom vám přiblížili, co nás čeká a za co se můžete v současné době modlit. Nyní jsme po třech letech s celou rodinou zpět v ČR. Možná jste už slyšeli z našich povídání a sdílení, že pokud Bůh otevře dveře do K., měli bychom tam začít nový tým, který by se měl zaměřovat na zasažení Kuvajťanů. Tým by měly tvořit dvě rodiny (my a ještě jedna rodina se dvěma dětmi) a jedna svobodná žena.

O prázdninách bychom chtěli navštívit všichni jako budoucí tým Kuvajt cca na jeden týden a mít společný čas při společných modlitbách, kdy bychom chtěli být v Boží přítomnosti a hledat to, co On připravil pro tuto zemi. Dále chceme udělat praktický průzkum, jak a kde se dá bydlet, chodit do školy, udělat si v různých oblastech obrázek o cenách a také se setkat s nějakými arabskými křesťany, kteří v Kuvajtu jsou, a slyšet jejich pohledy a myšlenky.

Níže zasíláme modlitební témata, která jsme dali dohromady jako tým. Budeme moc vděční, když se za ně budete modlit. Témata jsou vzhledem k dlouhodobější perspektivě:

Aby nám Bůh dal moudrost do nadcházejících rozhodnutí.

Abychom našli aspoň jednu dobrou možnost školy pro naše děti.

Abychom začali rozumět místní komunitě a poznávat strategická místa pro nás, ve kterých budeme bydlet a provozovat business (tentmaking).

Abychom věděli, ve kterých částech města máme bydlet.
Kdy je správný čas se do Kuvajtu přesunout.

Za naše budoucí sousedy, domovy, kancelář, majitele bytů/domů a budoucí zaměstnance.

Abychom měli pevný tým modlitebníků, kteří se budou za Kuvajt modlit.

Za Boží vedení, které pomůže zvýšit růst místní církve, která v pravý čas ponese ovoce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.