Pomoc pro Afghánistán – vysvobození

NF Nehemia vyhlašuje sbírku na pomoc Afghánistánu ve spolupráci s naším partnerem Shelter Now International, který v zemi působí déle než 38 let. I díky pomoci z Nehemie bylo zachráněno 1 143 životů. Celkem jsme poslali 1 498 990 Kč.

Vaše dary budou použity na akutní pomoc při evakuaci místních Afghánců do bezpečí. Budeme potřebovat finance na transport, ale také prostředky na nové bydlení pro ty, kteří museli svou zemi ze dne na den opustit a přišli o všechno.

Číslo účtu – Afghánistán 2021: 1057340/2060, v. s. 1011.

Mnoho zachráněných. Váš neskutečně štědrý dar pomohl z Afghánistánu zachránit 1 143 životů. Mnoho afghánských mužů, žen i dětí bylo v poslední době zabito za to, že spáchali podle islámského zákona ten nejohavnější zločin – zavrhli islám jako náboženství i způsob života a místo toho přijali evangelium Ježíše Krista.

Chtěl bych vám poděkovat za záchranu mnoha afghánských věřících a těch, kteří byli ve vážném nebezpečí, že budou zajati Tálibánem a zabiti. Nedokážeme si ani představit, co tyto rodiny a jednotlivci museli zažít. Mnoho z nich se skrývalo u přátel a často své úkryty měnili, když je Tálibán hledal. Někteří z nich byli na seznamu hledaných osob, obzvláště lidé, kteří pracovali se zahraničními armádami nebo u policie, ve vysokých vládních funkcích, s křesťanskými nevládními organizacemi a zejména Afghánci, kteří opustili islám a stali se křesťany. Afghánci s takovým původem by byli nejpravděpodobněji mučeni a zabiti. Díky za jejich záchranu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.