Zprávy J. Biháriho

Pokoj Boží přeji

bihari foto

Zdravím všechny ve jménu našeho Pána Ježíše Krista. Přináším pozdravy z misie na Slovensku, kam pravidelně jezdím. Stále se věnuji kázání evangelia a přinášíme jej na místa, kde to dříve nebylo možné. Chystáme se otevřít novou skupinku v Novom Mestě nad Váhom. Chtěli bychom zde vytvořit nové vztahy a navázat další kontakty s místními lidmi. Naší prioritou je vybudovat ze stávajících křesťanů skutečné učedníky. Nadále však budeme chodit i do ulic a zvěstovat evangelium. V poslední době jezdíme do osad, chválíme Pána a modlíme se za lidi.
Velkým svědectvím je pro mě žena z jedné z navštívených osad. Lékaři tvrdili, že nikdy nebude mít děti. Když jsme se však za ni modlili, zanedlouho otěhotněla. Nedávno, když jsme ji opět navštívili, řekla nám, že čekají druhé dítě. Je to veliký zázrak, který Pán učinil.
Sláva našemu Bohu, jemu patří čest, není to naše zásluha. Všechno je to jeho dílo.
Tento rok v létě plánujeme pomoc potřebným v osadě Prašnik. Tato osada má problém s pitnou vodou. Není tam vybudovaná vodovodní přípojka, a tak bychom jim moc rádi pomohli. Prosím, modlete se za tuto oblast. Do této spolupráce by se měli zapojit i další lidé z naší republiky. Prosím, modlete se i za to, abychom mohli navázat spolupráci s místním starostou obce.
Jsme vděčni za každou vaši pomoc. Jak finanční, tak i modlitební. Bůh Vám všem žehnej.

Jan Bihári
Misionář AC Bohumín
Službu Jana Biháriho můžete podpořit prostřednictvím čísla účtu 1057340/2060, var. s. 2104.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Zprávy z misijních projektů, Zprávy z projektů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.