Sbírka na Maricu Lešťanovou

Marica a Sam 2 Dovolujeme si vás oslovit s naléhavou prosbou o pomoc. Jedná se o Maricu Lešťanovou a jejího syna Samuela. Minulý týden zemřel ze středy na čtvrtek náhle, ve spánku její manžel Pavel Lešťan, kterého někteří podporovali v jeho misijní práci v Černé Hoře a později i v Srbsku.

Marica se nyní, ze dne na den, stala, se svým čtyřletým synem Samuelem, nezaopatřenou vdovou. Zůstala úplně sama bez prostředků a finančního zabezpečení. Vyhlašujeme proto sbírku na pokrytí nejnutnějších výdajů a nákladů na zabezpečení rodiny. Marica má přislíbený přivýdělek za úklid evangelického kostela. Do této chvíle byla matkou v domácnosti, Pavel si přivydělával v zahradnictví u jednoho bratra ve sboru.
 
pavel l.V pátek 29.1. měl Pavel Lešťan pohřeb, který stál 300 Euro. Pohřební služba vyšla Marice vstříc a pohřebné může uhradit v několika splátkách. Musí tedy ještě doplatit 128 Eur. Dále by potřebovala koupit ještě 2 kubíky palivového dřeva, aby mohli aspoň do jara čím topit. K tomu potřebuje zhruba 70 Euro.
I přes momentálně velice těžkou situaci je Marica rozhodnuta dále pokračovat v tom, co s Pavlem L. započali.

Pokud se rozhodnete v této situaci pomoci, prosím, peníze zasílejte na účet NF Nehemia: 1057340/2060, var. s. 1007.

Ke dni 18.1. 2015 jsme díky vaším darům mohli uhradit ty nejakutnější náklady. Příští týden pojede do Srbska tým dobrovlníků, kteří nás budou dále podrobněji informovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.