Naděje pro rodiny a děti

Drazí čtenáři a partneři, církev „Svoboda“ v Apostolovu na Ukrajině má přibližně 100 členů. Jsou zde lidé různého věku, které Bůh obdařil talenty a odborností. Díky tomu je církev zapojena do různých služeb, sloužíme v domově důchodců, v nemocnici, pořádáme mládežnické konference, tábory, stanové evangelizace pro děti a mládež.

Dětský tábor. V tomto roce mládež opět organizovala dětský křesťanský tábor. Tento tábor je určen hlavně pro děti, které neznají Boha, kde se jim po celý týden snažíme ukázat na Kristovu lásku, kdo je Bůh a co pro ně udělal. Letos se tábora zúčastnilo 70 dětí.

Obzvláště na nás čekají děti ve vesnicích. Je to skvělá příležitost, jak využít čas odpočinku a vytvořit pro ně zábavný program. Ve vesnicích příliš mnoho dětí není
a není zde ani mnoho příležitostí, kde a jak trávit volný čas. Nadšeně nás očekávají. Modlíme se také, aby se Bůh skrze tyto děti dotkl i rodičů a zachránil jejich rodiny. Lidem ve vesnicích se žije těžko a nemůžou si dovolit dětem zaplatit žádnou dovolenou. Proto, když náš tým přijíždí s programem, s trampolínou, bazénem a dalšími věcmi, děti s radostí přicházejí a účastní se všech akcí. A na závěrečný večer pro své rodiče a lidi z vesnice se učí nové písně, scénky, verše. V průběhu večera jim předvedou vše, co se naučily.

Vánoční program. V zimě za nimi přijíždíme znovu a spolu s programem přivážíme i vánoční dárky a vánoční poselství o naději spolu s vystoupením o narození Ježíše.

Děkujeme vám za vaši pomoc, za vaše modlitby za záchranu lidských duší k slávě našeho Pána Ježíše.

Tento projekt můžete podpořit prostřednictvím č. ú. 100 113 352/0300 (ČSOB), nebo 1057340/2060, v.s. 5101

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.