Stavba školní třídy pro masajské děti v Tanzanii

Kuchyne a jidelna postavena z cesykch daru v Loltepes [1600x1200]Na webových stránkách Nadačního fondu Nehemia jsme vás informovali o plánované cestě pracovního týmu do Tanzanie, který má namířeno do místa Loltepes, kde Nehemia dlouhodobě podporuje práci mezi Masaji. Představujeme vám jednotlivé pracovníky, kteří si kladou za úkol postavit další školní třídu pro masajské děti.

 

 

FormatFactoryKarel FridrichKarel Fridrich
pastor / AC Hustopeče

Mám naději, že tímto pomůžeme lidem, kteří to potřebují, a přispějeme tak na dobré dílo.

 

 

 

FormatFactoryMiroslav MakovickaMiroslav Makovička
druhý pastor / AC Brno

V Africe jsem nikdy nebyl. Jedu tam, abych pomohl. Je to dobrodružství. Jsem zvědav a také se trochu bojím, abych to zvládl, abych byl schopen být dobrým parťákem a nebyl nějakým slabým článkem týmu. Chystám se trochu posílit fyzičku 🙂

 

 

FormatFactoryJan GavlikJan Gavlík
druhý pastor / AC Hustopeče

Jsem velice zvědav a v očekávání, protože v Africe jsem nikdy nebyl. Čekám, že tato zkušenost změní můj pohled na Afriku, něco se přiučím a budu si třeba vážit více toho komfortu, který mám tady. Těším se na seznámení s místními obyvateli a jejich životním stylem. Takže jsem rád, že můžu pomoct a přiložit ruku k dílu.

 

FormatFactoryRadim FiedlerRadim Fiedler
druhý pastor / AC Jihlava

Pro pracovní cestu do Tanzanie jsem se rozhodl, protože bych rád přispěl svým přičiněním na pomoc budování školy pro masajské děti. Také bych rád rozšířil svůj pohled o osobní zkušenost v zahraniční misii, abychom se v budoucnu mohli jako sbor více zapojovat do misijních projektů. Očekávám, že za ten týden uděláme alespoň nějakou práci a že z misijní cesty přijedu plný zážitků a dojmů, které podpoří naši misijní činnost ve sboru.

Pracovní tým odlétá z Prahy do Tanzanie 28. července a vrací se 7. srpna 2014. Podpořte je prosím svou modlitbou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Misijní výjezdy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.