Stavba centra pro děti v etiopii

V předchozích několika číslech časopisu jsme informovali o plánované cestě pracovního týmu do etiopské Jimmy. Letenky jsou nyní koupeny, proběhl přípravný trénink a celý tým prochází procesem očkování proti různým druhům nemocí. Rádi bychom vám jednotlivé pracovníky představili.

stanislav bocekStanislav Bocek
druhý pastor / AC Křesťanské centrum Český Těšín

Z mého hlediska nevím, co od této cesty očekávat, protože jsme v podobné lokalitě ještě nepracovali. Ale hlavním očekáváním je, abychom byli Božím požehnáním pro tuto zem.

 

 

jan raszkaJan Raszka
dělník v Třineckých železárnách / AC Oldřichovice

Od cesty očekávám, že někomu pomůžu.

 

 

 

 


jiri hakulinJiří Hakulín

architekt / AC Liberec

Od cesty očekávám, že nabudu zkušenosti, které budu moci předat lidem u nás v církvi, eventuálně jinde, tak aby mohli v misijních výjezdech pokračovat.

 

 

 

 


Daniel SimcikDaniel Šimčík

tesař / AC Rožnov pod Radhoštěm

Mě nastartovala adopce na dálku a Nehemia INFO. Očekávám, že budeme přínosem pro děti, které se budou mít kde setkávat a prožívat krásné chvíle. Také mě hodně zajímá, jak vnímají místní děti to, že mají malomocné rodiče. Možná člověk i přijde na to, že svou chudobu lidé nevnímají tak špatně. Snad bude naše práce také ukázkou Božího milosrdenství pro místní lidi.

Pracovní tým odlétá z Prahy do Addis Abeby 11. května a vrací se 22. května tohoto roku. Prosíme, abyste se Bohu zmínili ve svých modlitbách o těchto odvážných pracovnících.

Příspěvek byl publikován v rubrice Misijní výjezdy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.