Záchrana HIV pozitivní narkomanky

Ta╠ün╠îaPodivuhodný příběh Taťány Žuravljovové, vyprávějící o zázracích a milosti našeho Boha ve městě Krivém Rogu

Když jsem Taťánu uviděl poprvé, bylo velmi smutné dívat se na ten obraz. Bylo to v nemocnici, kde jsem spolu s bratřími kázal evangelium. Přede mnou ležela mladá žena ve velmi těžkém stavu. Lékaři ji připravovali k operaci. Jednu nohu měla až po koleno černou, takže ji čekala amputace. Ve tváři Táni jste mohli číst všechny hrozné následky nemorálního, bezbožného života: alkohol, drogy a později se vyjasnilo, že je nemocná AIDS. V jejích očích jste mohli číst tichou prosbu: Pomozte mi. Povídali jsme si s ní o Ježíši a potom se s ní modlili za její spasení a uzdravení. Bůh pro Táňu udělal obrovský zázrak. Nohu jí nakonec nemuseli amputovat a ona může chodit. Bůh ji také vysvobodil od 20 let dlouhé závislosti na drogách. Uzavřela s Bohem smlouvu a nyní svědčí v nemocnicích podobným lidem jako byla ona sama.

Nedávno se Táňa zapsala do křesťanského kurzu znakové řeči, protože má mnoho známých a sousedů, kteří jsou hluchoněmí. S některými z nich vyrůstala a velmi jim touží zvěstovat evangelium.

Když se dívám na život Táni, podivuji se nad proměňující mocí Boží lásky. Kdysi společností odepsaná umírající narkomanka je dnes horlivou křesťankou nadšeně zvěstující evangelium. Kudy chodí, tam přemýšlí, jak pomoci ke spasení lidem, kteří ji obklopují. Kdysi beznadějný případ se dělí o nalezenou naději. Ačkoliv je i nadále vážně nemocná, radostně slouží svému Pánu.

Konstantin Melnik

Příspěvek byl publikován v rubrice Zprávy z projektů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.