Modleme se k Pánu žně!

ModlitbyJiž dlouho se modlíme za misii a vnímáme vedení od Pána Boha, abychom pro rok 2014 reagovali na Ježíšova slova, ve
kterých nás vyzývá, abychom se k Němu velmi konkrétně modlili.

Chtěli bychom vás poprosit, zda byste byli ochotni se k této výzvě letos připojit a věnovali jednou měsíčně modlitbu k Pánu žně, na základě verše z Lukášova evangelia, 10. kap., 2. verše:

Řekl jim: „Žeň je obrovská, ale dělníků málo. Proto proste Pána žně, ať vypudí dělníky na svou žeň.“

JEN JEDNOU ZA MĚSÍC?

Připravili jsme vám jako jednotlivcům, modlitebním skupinkám i sborům podklady pro 3 modlitby za měsíc, které chceme směrovat k Pánu žně, české církvi, nezasaženým národům a pronásledovaným křesťanům.

V KAŽDÉM MĚSÍCI BYCHOM SE MODLILI 3 MODLITBY:

1. za pronásledované bratry a sestry v určité zemi
2. za vybraný nezasažený národ
3. za určité misijní téma související s českou církví

V této souvislosti jsme také vytvořili modlitební záložku, kterou si můžete stáhnout z www.nehemia.cz, a pokud nám napíšete na email office@nehemia.cz, zařadíme vás do seznamu modlitebníků a modlitby vám budou zasílány emailem.

PÁR POMŮCEK K MODLITBÁM

MODLITEBNÍ ZÁLOŽKA s tématy na celý rok je ke stažení na našich stránkách v sekci „Modlitby za misii“. V případě zájmu vám tuto záložku můžeme poslat vytištěnou.
POWERPOINT PREZENTACE ke stažení pro modlitby ve vašem církevním společenství najdete vždy v sekci „Modlitby za misii“ na našich stránkách ke každému měsíci.

Příspěvek byl publikován v rubrice MODLITBY, Pozvánky na akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.