Setkání správní rady Otčího domu

vasek pri zachrane akci -od kyjev [1600x1200]Poslední říjnový čtvrtek proběhlo zasedání členů správní rady Otčího domu. Jak jsem psal v minulém čísle Nehemia Info, věnovaném Rusku a Ukrajině, Otčij dom není jen dětský domov, ale celý systém následných programů jako komplexní rehabilitace dítěte, proces navrácení dítěte zpět do obnovené biologické rodiny, a pokud to není možné, tak adopce dítěte a jeho integrace do společnosti. Celý projekt tak obsahuje 16 integračních programů.

Osobně již třetím rokem zastupuji Nadační fond Nehemia ve správní radě Otčího domu. Správní rada funguje jako dozorčí a řídící orgán Nadace Otčij dom. Správní rada má 10 členů a jsou v ní zastoupeni největší sponzoři Otčího domu. Přestože Nehemia není největším sponzorem, je pro mě ctí, že jsem byl přizván, abych se podílel na naplňování vize, vedení a realizace programů v Otčím domě. Rada se schází celkem 3x ročně přímo v Kyjevě. Poslední setkání správní rady jsme měli na jiném místě než v Otčím domě, kde právě probíhá velká rekonstrukce. Na konci setkání správní rady hovořil Leoš o práci Nehemia ve světě a bylo vidět, že se Pán dotýkal srdcí všech bratří. Následně se vyjádřili, že je jim ctí s námi spolupracovat.

Vašek Bednář

Pokud vám osudy dětí nejsou lhostejné a máte touhu podílet se na jejich záchraně pro Boží království, můžete s námi jet sloužit dětem do dětských domovů na Ukrajině, modlit se za milost pro děti z dětských domovů a za misijní výjezdy na Ukrajinu. Finančně můžete práci Vaška Bednáře podpořit na číslo účtu Nehemia 1057340/2060 s použitím variabilního symbolu 2101.

Příspěvek byl publikován v rubrice Misijní výjezdy, Zprávy z projektů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.