HLEDÁME DÁRCE PRO 83 etiopských dětí

9016348006_f5bc0d1bcf_h [1600x1200]Jak jste se mohli dočíst v předchozím čísle Nehemia Info, náš projekt v etiopské Jimmě jsme po naší březnové návštěvě rozšířili ze stávajících 50 na 100 dětí. Dosud se nám však nepodařilo získat ani jednoho nového dárce, který by se do podpory nových dětí zapojil.

Pomozte nám prosím pokrýt vzdělání pro 50 nových dětí, které pocházejí z těch nejchudších vrstev společnosti v Jimmě. Většina rodin bojuje s leprou, která je staví na nejzazší okraj společnosti.

Měsíční náklady na vzdělání pro jedno dítě jsou 500 Kč. Pokud je pro vás částka příliš vysoká, je po dohodě možné přispívat jen polovinou částky.

V podpoře je zahrnuto vzdělání, školní pomůcky a uniforma, základní lékařská péče a strava. Každý sponzor dostává
dvakrát ročně osobní informace a aktuální fotografii podporovaného dítěte. Zapojte se prosím do programu, který mění
budoucnost malých Etiopanů.

V současné době se snažíme získat dárce pro 83 dětí. Z toho 50 je nově přidaných v projektu Jimma a dalších 33 nepokrytých dětí evidujeme v projektu Kofele.

Pokud máte zájem podílet se na změně života etiopských dětí formou podpory konkrétního dítěte, kontaktujte prosím naši kancelář:
e-mail: dbednarova@nehemia.cz
telefon: 739 524 877

Příspěvek byl publikován v rubrice Humanitární pomoc, Zprávy z projektů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.