Pracovní tým do Etiopie

polorozpadly dum jednoho z malomocnych ve meste Jimma [1600x1200]Stavba zázemí pro službu dětem – Jimma

Ve městě Jimma podporujeme celkem 50 dětí a rádi bychom podpořili celkem 100 dětí do konce roku 2013. Slabinou projektu je, že se obtížně zajišťuje prostor, kde by se s dětmi mohlo pracovat při mimoškolních aktivitách. Proto chceme podpořit tuto potřebu a pomoci postavit jednu místnost pro místní evangelistku, která se stará o potřeby podporovaných dětí. Tato místnost bude součástí plánované církevní budovy a plánovaný rozpočet na materiál je 133 000 Kč.

U tohoto pracovního misijního výjezdu čekáme na to, až budou vyřešeny administrativní přípravy (zpracování projektu, potřebná povolení apod.). Po dokončení příprav a získání větší části prostředků na stavební materiál rozhodneme o termínu a vybereme 4 vhodné osoby, které budou moci vycestovat do Jimmy.

Druhým způsobem, jak chceme v Jimmě pomoci, je oprava domů některých rodičů dětí. Tito rodiče trpí malomocenstvím a patří k nejchudším obyvatelům tohoto regionu. Stejně jako u výše zmíněné stavby je potřeba zajistit prostředky na tuto potřebu a potřebné administrativní kroky. Je také nutné pokrýt náklady na materiál v celkové sumě 135 000 Kč. Poté vybereme 4 vhodné pracovníky a budou moci vycestovat na místo.

Hledáme 4 dobrovolné pracovníky:

  • zkušené stavbaře nebo zedníky
  • silné a pracovité pracovníky (k ruce zedníkům)

Délka misijního výjezdu cca 10 – 14 dní

Příspěvek byl publikován v rubrice Humanitární pomoc, Misijní výjezdy, Zprávy z projektů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.