Kolibřík: Nový způsob, jak podpořit projekty Nehemia

Energie pro změnu v lidských životech. Máme pro vás zajímavý způsob, jak naprosto netradičním a praktickým způsobem podpořit dva z našich projektů. Ve spolupráci s Kolibřík Energie jsme odstartovali novou formu podpory, a to prostřednictvím nákupu elektřiny a plynu pro vaši domácnost, sbor či firmu. Společnost Kolibřík Energie je členem významného partnera Armex holding.

Ušetříte a zároveň pomůžete. Pokud se zapojíte do projektu Energie pro změnu, budete z každé megawatthodiny přispívat 100 Kč na projekt v Iráku nebo Tanzanii. Je to dokonalý koloběh. Nic vás to navíc nestojí, přitom šetříte a komunita má stálé prostředky na rozvoj.

Podpora projektu v Iráku a Tanzanii. NF Nehemia dostane z každé MWh 100 Kč na pomoc jezídským rodinám v Iráku nebo na podporu vzdělávání dětí v Tanzanii.
Dodavatel, který svými aktivitami pomáhá. Kolibřík energie je první dodavatel energií, který polovinu svého zisku věnuje zpět na dobrou věc. To není vtip. Je to nový a netradiční dodavatel energií, pro kterého není hlavní prioritou dosažení vlastního zisku. Jde o takzvanou sociální firmu, tedy společensky prospěšné podnikání, při kterém investuje polovinu svého zisku zpět do společensky významných komunit. (Takovou pilotní komunitou jsou pro Kolibříka například skauti – skautská energie.)

Jak si mohu spočítat úsporu? Na webu www.energieprozmenu.cz naleznete jednoduchou kalkulačku, která vám spočítá aktuální cenu a úsporu. Součástí je i jednoduché video.

Je Kolibřík nejlevnější? Není, a ani nechce být. Cílem tedy není za každou cenu ušetřit, ale podpořit jiným způsobem dobrou věc.

Mám již ale uzavřenou smlouvu s jiným dodavatelem, co teď? Kolibřík je korektní dodavatel. Vždy počká na doběhnutí vašeho aktuálního smluvního závazku. Registrovat se však můžete již dnes a odebírat budete až po ukončení aktuální smlouvy. Nehemia však čerpá finanční prostředky ihned po registraci a kontrole podkladů.

Jak funguje registrace? Vše je online. Z pohodlí vašeho domova. Potřebujete roční vyúčtování a smlouvu (případně občanku). Vyplníte čtyř krokový formulář, elektronicky se vlastnoručně podepíšete (můžete na PC, tabletu, mobilu) a odešlete. Tím administrátor získá tzv. Dohodu o zastupování a vše vyřídí za vás – vy už poté začnete odebírat.

První zájemci a reference. Sbor AC Havířov v únoru přešel pod Kolibříka. Ušetří tak 40 tisíc ročně a Nehemia navíc získá 11,5 tisíc na podporu svých projektů, přitom platby pravidelně aktualizoval. (Reference k projektu je vám schopen také podat Štěpán Hlavsa, pastor sboru AC Ústí nad Labem (tel. 736 600 331).

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.