Správní rada NF Nehemia

bohus wojnarBohuslav Wojnar sloužil od dob totality mládeži a v různých formách vzdělávání služebníků církve. Posledních dvacet let je pastorem Křesťanského centra v Českém Těšíně. Kromě jiného je členem výboru Evropské letniční misie PEM.Bohuslav ve své službě klade velký důraz na důležitost biblických základů pro všechno, co děláme a v co věříme. Je ženatý, s manželkou Felicií mají potěšení z tří dětí a dvou vnoučat.
 
webbilyJaromír Bílý bydlí v Novém Jičíně, kde vede misijní stanici Apoštolské církve Třinec. Pracuje jako učitel na základní škole v Kopřivnici. V Nadačním fondu Nehemia pracuje od roku 1993 a řadu let byl jeho předsedou. Aktivně se podílel na rozvoji NF Nehemia a také na misijních aktivitách především v Africe. S manželkou Janou má tři děti.
 
webrattayPetr Rattay žije se svou ženou Renatou a třemi dětmi v Břeclavi. Je národním vedoucím projektu Nová generace, který se zaměřuje na evangelizaci na středních i vysokých školách. V místním sboru AC pracuje jako vedoucí mládeže a starší sboru. Je také členem odboru mládeže Apoštolské církve a koordinátorem práce na školách v rámci Evropské letniční mládeže PEFY.
 
webbartosPetr Bartoš je starším sboru Apoštolské církve v Břeclavi. V církvi pracuje od roku 1992 jako zástupce biskupa pro misii a evangelizaci, současně také jako ředitel Diakonie Apoštolské církve. S manželkou Jarmilou má tři dospělé děti a tři vnoučata.

 
webmorisonsJason Morrison a jeho maželka Andrea se aktivně podílejí na činnosti v Apoštolské církvi jako misionáři již dvanáct let. Než se vydali na misijní pole, vedli evangelistický program zvaný Sidewalk Sunday ve svém rodném městě (Lafayette, USA). Na tom samém místě sloužil Jason, který je ordinovaným pastorem americké Assemblies of God, více než deset let dětem a mládeži.
Jason a Andrea jsou manželi již více než patnáct let.
 
webvimrPavel Vimr je ženatý, je otcem tří dětí a od roku 1991 se živí podnikáním v oblasti služeb a výroby. Je členem sboru Apoštolské církve v Chomutově a své povolání vnímá ve službě podnikatelům a manželským párům. Své bohaté zkušenosti z podnikání uplatňuje na akcích pro byznysmeny, manažery a vedoucí, kde je častým řečníkem.
 
webmoldanovaOlga Moldanová je vdaná za Martina Moldana, biskupa Apoštolské církve. Mají spolu tři děti. Dlouhodobě působila ve sboru Apoštolské církve ve Varnsdorfu. Nyní se svou rodinou žije v Kolíně, kde se také aktivně podílí na službě svého muže.

 

webbubanovaYvona Bubanová pracuje na VOŠ misijní a teologické v Kolíně jako vedoucí odborné praxe a duchovní poradce studentů. Je vdaná za Milana Bubana, mají tři děti.

Napsat komentář